All American Video Poker

Tento hrací automat ale aj iné kasíno hry hráš zadarmo v top kvalite v týchto licencovaných kasínach:

All American Video Poker

All american Video Poker je verzia video pokru od spoločnosti Microgaming. Jej hranie je veľmi jednoduché a určite sa Vám zapáči. Je veľmi vhodný i pre hráčov, ktorý nikdy predtým video poker nehrali a chceli by to skúsiť. To však neznemená, že hráči s početnými skúsenosťami a záľubou vo video pokri si hru neužijú. Pre týchto hráčov je tu takzvaný „Expert mód“, vďaka ktorému môžete využiť služby online štatistiky, výpočtov a dokonca aj vyššie stávky. Taktiež si môžete zahrať aj Autoplay, vďaka ktorému si budete môcť hru užiť omnoho viac. Hru si môžete nastaviť na tri rýchlostné stupne: Fast, Medium alebo Slow.
Najväčší dostupný jackpot je až 4000 herných mincí za hernú kombináciu Royal Flush. Hrať budete s tradičným balíčkom 52 kariet. V celom pokri nenájdete žiadne Wild symboly ako v niekoľkých iných verziách video pokru.
Ako už bolo spomínané, hra je veľmi jednoduchá. Stačí používať tlačidlá + a – na nastavenie výšky stávky. Taktiež sú k dispozícii tlačidlá Bet One na vloženie jednej mince a Bet Max pre maximálnu možnú stávku. Na rozdanie kariet stačí stlačiť „Deal“ a vždy keď budete potrebovať ďalšiu kartu, stlačte „Draw“.
Ak hráte v móde autoplay, nebudete sa musieť rozhodovať, ktoré karty si necháte a ktoré posuniete ďalej, počítač to vyhodnotí sám za Vás. Každú výhru si potom budete môcť tradičným spôsobom z násobiť dva alebo štyri krát. Po výhre sa na hernej obrazovke zobrazí karta otočená rubom nahor a vy si budete musieť správne tipnúť, akej farby karta je.

Si skutočný hráč?

All American Video Poker hráš o skutočné jackpoty a výhry v kasínach z bočného menu:

Info o hracom automate