Hrací automat Alaxe in Zombieland

Tento hrací automat ale aj iné kasíno hry hráš zadarmo v top kvalite v týchto licencovaných kasínach:

Hrací automat Alaxe in Zombieland

Alaxe in Zombieland je hrací automat vytvorený spoločnosťou Microgaming. Je veľmi zaujímavý a napínavý s dvadsiatimi piatimi výhernými líniami a piatimi valcami. Téma hry je podobná príbehu Alice z krajiny zázrakov, avšak o niečo pozmenená verzia. Alaxe je náhradou Alice ako ju poznáme a všetky ostatné postavičky sú prerobené do naozaj kreatívnej zombie verzie. Spolu s týmto hracím automatom sa dostanete do úžasného dobrodružného sci-fi sveta. Hra prebieha naozaj dynamicky a nebudete mať čas sa pri nej nudiť.
Maximálny jackpot, ktorý tu môžete získať je 50 000 herných mincí. Minimálna hodnota jednej z nich je 0,01 a maximálna 0,2 €, pričom vložiť môžete až 10 mincí na jednu z dvadsiatich výherných línií.
Medzi symbolmi nájdete aj niekoľko špeciálnych, ako napríklad Wild a Scatter. Taktiež aj bonusovú hru.
Alaxe in Zombieland ponúka aj možnosť hrania zadarmo arcade módu, pričom stávky sa pohybujú od 0,01 do 50. Maximálny jackpot 50 000 môžete získať veľmi jednoducho. Všetky štandardné symboly tvoria výherné kombinácie vždy v smere zľava doprava. Wild symboly majú svoj vlastný jackpot, ktorý s nimi môžete vyhrať a taktiež sa zobrazujú aj v dvojiciach ako takzvané Wild karty. Hra taktiež ponúka aj dva unikátne Scatter symboly. Prvý z nich sú zajacové hodinky a keď sa objavia v počte tri alebo viac hocikde na prvých troch valcoch, spustia bonusovú hru Tea Party, v ktorej sa stretnete s početnými násobiteľmi výhier a voľnými kolami. Zlatý kľúč je druhý Scatter symbol a ak sa tri alebo viac objavia na stredných troch valcoch, spustia ďalšiu lukratívnu bonusovú hru s názvom Red Queen’s Adventure.

Si skutočný hráč?

Hrací automat Alaxe in Zombieland hráš o skutočné jackpoty a výhry v kasínach z bočného menu:

Info o hracom automate