Hrací automat Alien Robots

Tento hrací automat ale aj iné kasíno hry hráš zadarmo v top kvalite v týchto licencovaných kasínach:

Hrací automat Alien Robots

Väčšina ľudí má rada mimozemšťanov a robotov, preto aj tento hrací automat od NetEntertainmnt, ktorý v sebe kombinuje aj mimozemšťanov aj roboty zožal medzi hráčmi obrovský úspech. Alien Robots je jednoduchý automat, ktorý sa veľmi rýchlo naučíte hrať. Je tu niekoľko inovatívnych bonusov a bonusových hier.
Automat má päť valcov a tridsať výherných línií a taktiež ponúka aj funkciu 243 možností na výhru za extra stávku. Pozadie hry tvorí obloha plná hviezd a základné symboly sú napríklad mimozemšťania a iné veci, ktorými by ste sa mohli na potulkách vesmírom stretnúť a taktiež aj herné karty s touto tematikou.

Bonusy

Wild symbol je robot s červenými očami a zelenou hlavou a Scatter symbol je UFO.
V prípade, že nájdete tri symboly ufa hocikde na valcoch v základnej hre, spustí sa bonusová hra s desiatimi voľnými kolami. Štyri alebo päť Scatter symbolov Vám dá až 20 alebo 50 voľných kôl. Počas voľných kôl bude mať Wild symbol extra funkciu, ak sa Vám podarí nájsť jeden z nich počas voľného kola, stane sa z neho Expanding Wild symbol a zároveň aj Sticky, teda sa rozšíri na celý valec a a ostane tam až do konca voľných kôl, teda dostanete oveľa vyššiu šancu nájsť nejaké výherné kombinácie.

Si skutočný hráč?

Hrací automat Alien Robots hráš o skutočné jackpoty a výhry v kasínach z bočného menu:

Info o hracom automate