Online automaty Arabian Nights

Tento hrací automat ale aj iné kasíno hry hráš zadarmo v top kvalite v týchto licencovaných kasínach:

Online automaty Arabian Nights

Arabian Nights je jednoduchý a štýlový online automat z prostredia stredného východu a púští v dávnych časoch. Toto obdobie poznáme skôr len z rozprávok a ústnych povier, ktoré sa tu odohrali, ako napríklad Sindibad alebo Aladin. NetEntertainment pretavili túto zaujímavú tému do online automatu s perfektnou grafikou.
Online automat Arabian Nights je päť valcový s iba desiatimi výhernými líniami. V pozadí valcov je tmavá nočná obloha s mnohými hviezdami, vežami a minaretmi. Zvukové efekty počas hry sú upokojujúce a rozhodne Vás pri hraní nebudú vyrušovať. V prípade, že sa Vám podarí nájsť nejakú výhernú kombináciu, okamžite začujete nejakú známu arabskú melódiu.
Medzi hernými symbolmi v online automate Arabian Nights sa stretnete s hernými kartami, ktoré majú mozaikový dizajn, ale aj napríklad s ťavami, pásikavým červeným kobercom, Aladinovými topánkami a dokonca aj čarovnou lampou. Špeciálne symboly sú práve lampa a symbol Aladina.
Bonusy
Ak máte radi voľné kolá, tak ste tu pri tejto hre správne. Stačí ak nájdete tri symboly lampy hocikde na valcoch a získate štedrú odmenu aj 15 voľných kôl, pričom počas nich bude každá vytvorená výherná kombinácia strojnásobená, teda je to naozaj lukratívny bonus, ak sa Vám podarí dostať sa do voľných kôl. Taktiež je tu možnosť zvýšiť si počet zvyšných voľných kôl tak, že nájdete ďalšie symboly Scatter lampy.
Okrem tohto všetkého Arabian Nights ponúka jeden z najvyšších progresívnych jackpotov medzi online automatmi. Pohybuje sa vo výške niekoľkých stoviek tisícov eur, avšak aby ste mali šancu ho získať, musíte hrať s maximálnym možným vkladom.

Si skutočný hráč?

Online automaty Arabian Nights hráš o skutočné jackpoty a výhry v kasínach z bočného menu:

Info o hracom automate