Video automat Battlestar Galactica

Tento hrací automat ale aj iné kasíno hry hráš zadarmo v top kvalite v týchto licencovaných kasínach:

Video automat Battlestar Galactica

Microgaming naozaj nemá veľmi veľa video automatov s tematikou podľa filmovej predlohy, no i táto výnimka medzi produktmi je výborne spracovaná. To je práve prípad video automatu Battlestar Galactica.
Video automat Battlestar Galactica má päť valcov a žiadne výherné línie, pretože využíva 243 možností na výhru od Microgaming. Hodnoty herných mincí sa pohybujú od 0,01 do 0,5 eura a keďže výherné línie nie sú nastaviteľné, stávka sa pohybuje od 0,3 do 15 eur. Medzi symbolmi nájdete napríklad hracie karty alebo hrdinov z filmu Battlestar Galactica.
Scatter symbol je symbol vesmírnej lode v tomto video automate. Ponúka hráčom voľné kolá, v prípade, že sa na valcoch objaví v počte viac ako tri. Maximálne môžete vyhrať ž 15 voľných kôl so strojnásobenými výhrami. Okrem voľných kôl však vďaka kombinácii Scatter symbolov môžete získať okamžitú výhru od 1 500 do 15 000 herných mincí.
Wild symbol je symbol loga hry. Tento symbol dokáže nahradiť ostatné symboly vo výherných kombináciách a tiež prináša okamžité výhry, ak ho nájdete v počte dva alebo viac. Tie sa pohybujú od 40 do 6 000 herných mincí.
Jackpot vo video automate Battlstar Galactica je až 1 400 000 herných mincí.

Si skutočný hráč?

Video automat Battlestar Galactica hráš o skutočné jackpoty a výhry v kasínach z bočného menu:

Info o hracom automate