Najobľúbenejšie kasíno hry roku 2017

Najobľúbenejšie kasíno hry roku 2017

Tak a môžete hádať. Ktoré kasíno hry patrili v prvých mesiacoch 2017 medzi najobľúbenejšie. Nie je prekvapením že ta ako všetky roky aj tento rok kráľovala slovenským rebríčkom online ruleta a hracie automaty. Videopoker sa veľkej obľube netešil, takisto ako vsádzanie na burzové pohyby. Na druhej strane športové stávky mali rastúcu tendenciu.

Poďme ale najprv ku kasíno hrám.

Hracie automaty Jackpot6000 a Mega Joker zaznamenali opätovne pokles záujmu medzi slovenskými hráčmi a je zrejmé, že tieto 2 automaty zostanú top už vyše 10 rokov len v severských krajinách ako napríklad Nórsko či Švédsko. Slováci zdá sa majú oveľa radšej novinky a na starú dobrú klasiku zabúdajú rýchlejšie. Medzi trháky posledných mesiacov patrili video automaty Blood Suckers 2, hracie automaty Scrolls of Ra, ktoré sa snažia kopírovať úspech už online neexistujúceho automatu Book of Ra. Takisto sa úspechu tešili Big Blox a klasika s nebeskou témou menom Neon Reels.
Prepadákom boli hracie automaty s východnou tématikou ako napríklad Dragonz, 100 Pandas alebo Dragon Emperor (prípadne akýkoľvek automat, ktorý má v mene niečo dračie). Jemný pokles zaznamenal miliónový hrací automat Mega Fortune Dreams
A potom je tu samozrejme ruleta. Táto klasika sa drží na popredných priečkach obľúbenosti od svojho vzniku. Sámo tomu nerozumiem, možno je to naivnou predstavou, že tá správna stratégia rulety z vás spraví milionára.

Čo sa týka Binga, tak táto hra zostala úplne na pokraji záujmu slovenských hráčov, naopak slováci majú radi automatové hry, ktoré maju vo svojom mene slovíčka Jackpot alebo Joker.